Dla firm

Ozdoby z logo firmy

Oferując nasze okrągłe, formowane i kształtowane bombki przedsiębiorcom, chcemy pomóc im zbudować trwałe relacje z odbiorcami. Gadżety reklamowe są niezwykle popularne, jednak wiele firm decyduje się na uniwersalne produkty, które rzadko wzbudzają zainteresowanie u odbiorców i ułatwiają zapamiętanie brandu. Klienci zwracają uwagę na każdy detal, dlatego atrakcyjnie wizualnie logo to podstawa, ale wyjątkowy musi być także prezent.

Ręcznie zdobione bombki Karmat podarowane odbiorcom budują wizerunek firmy jako marki, ceniącej tradycję, pozytywne doświadczenia oraz trwałe więzi międzyludzkie. Każde spojrzenie na ozdoby będzie przypominać klientom, jak wyjątkowa firma istnieje na rynku i dlaczego warto skorzystać z jej oferty. Unikatowe bombki Kamrat pomogą także w budowaniu relacji z partnerami biznesowymi. Zaufały nam takie firmy jak JYSK, Lipton i Winiary. Wciąż jesteśmy jednak otwarci na nowe projekty.

Sprzedaż hurtowa

Specjalizujemy się w produkcji dmuchanych, szklanych bombek z ręcznie wykonanymi dekoracjami. W naszej ofercie znajdują się okrągłe, formowane oraz kształtowane kule. Wiele z nich to wielobarwne ozdoby, inne – jednokolorowe. Naszą ofertę kierujemy do punktów handlowych oraz hurtowni świątecznych dekoracji choinkowych. Jesteśmy też otwarci na zamówienia małych firm. Bombki Karmat mogą służyć jako dekoracje, gadżety reklamowe oraz prezenty dla biznesowych partnerów.

Sprzedaż hurtową Karmat wyróżniają wyjątkowe produkty oraz atrakcyjne ceny. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż wszystkie bombki przyciągają uwagę i uruchamiają świąteczne wspomnienia. W trakcie naszej działalności stworzyliśmy wiele kul, ale nie pozostajemy obojętni na sugestie klientów. Ich potrzeby i preferencje wskazują nam nowe i nietypowe rozwiązania. To właśnie dlatego sprzedaż hurtowa Karmat zainteresowała tak wielu przedsiębiorców.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!