Dla firm

Jedną z ważniejszych rzeczy w pracy zawodowej jest budowanie relacji z Klientami, partnerami biznesowymi i innymi podmiotami, które pozostają w naszym otoczeniu. Bycie zapamiętanym w sposób pozytywny często pozwala nam na rozwijanie długofalowej współpracy.

Pytanie co zrobić, aby być pozytywnie zapamiętanym? Jednym ze sposobów jest przekazywanie partnerom gadżetów z nazwą firmy – ale co zrobić żeby nie leżały one zapomniane w kącie. To emocje są tym co sprawia, że jesteśmy zapamiętywani, a nie ma lepszego sposobu na wzbudzenie pozytywnych emocji niż przywołanie miłych wspomnień.

alexander-hess-1238098-unsplash

 

Daj się zapamiętać

Bombka kojarzy się nam z jednym z najprzyjemniejszych momentów w roku – Świętami Bożego Narodzenia. Przekazana Klientowi będzie cyklicznie pojawiała się w siedzibie jego firmy, wywołując wspomnienie o tym, kto ją przekazał.

Kolekcję spersonalizowanych bombek dla firm przygotowaliśmy właśnie z myślą o Klientach, którzy współpracując z różnymi partnerami biznesowymi chcą być dobrze zapamiętani. Pamiętając o tym, że kontakty relacyjne są często równie wartościowe jak czysto biznesowe możecie Państwo sami zaprojektować oryginalną ozdobę choinkową, która będzie przypominała o Waszej firmie w wyjątkowy świąteczny czas.

Najwyższa jakość (bombki robione są ze szkła) i ręczne zdobienie sprawiają, że ozdoby przygotowane przez Karmat będą naprawdę wyjątkową pamiątką.