Bombki choinkowe

Nasze bombki to prawdziwe kule mocy, które przenoszą każdego do rodzinnego domu, wypełnionego zapachem choinki i świątecznych dań. Ich projektowanie rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej formy. Następnie, starannie dobieramy kolor bombki, by każdemu kojarzył się z Bożym Narodzeniem. Kolejny etap to zaprojektowanie dekoracji. Nigdy nie są one przypadkowe. Nawiązują one do Świąt lub zimowych pejzaży. Kiedy jesteśmy zadowoleni z projektu, przystępujemy do jego realizacji.
Bombki Karmat nie zawsze mają kształt tradycyjny dla tego typu ozdób. Jesteśmy odważni, dlatego w naszej ofercie znajdują się łabędzie, papugi, kule disco, czarownice i żaby. Oryginalne bombki stworzyliśmy z myślą o klientach, traktujących ozdoby jako formę ekspresji własnego „ja”.

Co nas wyróżnia?

Nasze bombki formowane są przez doświadczonego i profesjonalnego dmuchacza szkła. W produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały – lekkie i odporne na zarysowania. Jesteśmy artystami w swojej pracy, dzięki czemu każda bombka to małe dzieło sztuki. Dla wielu kule wypełnione są powietrzem, dla nas – świątecznymi wspomnieniami. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej, a ponadto prowadzimy sprzedaż detaliczną. Choć nasza oferta jest bogata i zróżnicowana, możemy stworzyć dedykowane ozdoby.

Bombki okrągłe

gładkie lub dekorowane

Wykonywane z dwóch rodzajów szkła – sodowego i borokrzemowego – stanowiących dla nas artystyczne medium. Pierwsza odmiana to uniwersalny materiał, który wyróżnia się wyjątkową lekkością. Łatwość barwienia zapewnia różnorodność bombek – w naszej ofercie znajdują się zarówno ozdoby jedno- jak i wielokolorowe. Szkło borokrzemowe, tak jak sodowe, to wysokiej jakości, lekki materiał, odporny na zarysowania. Długo zachowuje on swój blask, dzięki czemu ozdoby z niego wykonane są tak wyjątkowe.

Okrągłe bombki, które znajdą Państwo w naszej ofercie, dekorowane są ręcznie z zachowaniem precyzji i dbałości o każdy szczegół. Poza klasycznymi ozdobami znajdą Państwo również produkty o nieco bardziej nowoczesnym designie. Wszystkie bombki nawiązuje jednak do świątecznej symboliki i zimowych pejzaży za oknem. Pakujemy je w pudełko z dodatkowymi wypełnieniami, co ogranicza ryzyko uszkodzeń podczas transportu.

Bombki kształtki

sople, choinki, dwonki i wiele innych

Tak jak w przypadku okrągłych ozdób, do ich tworzenia wykorzystujemy szkło borowokrzemowe oraz sodowe. Bombki kształtowane to idealne rozwiązanie dla osób, pragnących urozmaicić zielone drzewko feerią kolorów i wyjątkowych form. Ozdoby przygotowywane są przez profesjonalnego dmuchacza szkła, który traktuje swój zawód jako pasję i sztukę. W swojej pracy wykorzystuje on ogrzewaną rurkę, nadającą plastyczności szkła. Następnie, wydmuchuję się bombkę o odpowiednim kształcie.

Jako producent kształtek oferujemy Państwu zdobione sople, bałwanki, chatki i dzwonki. Dostępne są one w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Kształtki o nietypowej formie to m.in. kule disco, łabędź, leniwiec i cytryna. Wśród ciekawych bombek warto wskazać serduszka, które podarowane bliskiej osobie będą stanowić wyjątkową formę okazania uczuć.

Bombki formowane

ręcznie malowane ozdoby w unikatowych kształtach

To wyjątkowe ozdoby do domu, sklepu, biura, czy też punktu gastronomicznego. Można je również podarować swoim pracownikom jako prezent świąteczny, by okazać swój szacunek oraz wdzięczność. Bombki, znajdujące się w naszej ofercie, to m.in. wielobarwne Mikołaje, bałwany i myszy w butach. Przygotowaliśmy także formy, oddające zimowy klimat dwóch europejskich państw – Francji i Wielkiej Brytanii. Uznaliśmy bowiem, że czerwony, piętrowy autobus to ciekawa alternatywa dla sań.

Produkcję bombek rozpoczynamy zwykle od stworzenia projektu, a następnie wykonania formy. Kolejne prace wykonuje dmuchacz szkła. Kiedy bombki „odpoczną”, poddaje się je srebrzeniu, a w końcu – dekorowaniu. Formy, tak jak inne bombki z naszej oferty, pakowane są w estetyczne pudełka wypełnione miękką bibułką. Przezroczysta pokrywa ułatwia znalezienie potrzebnej ozdoby, bez konieczności otwierania całego kartonu. Piękne opakowanie nie wymagają dodatkowych dekoracji, jeśli bombki mają być prezentem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!