Producent szklanych bombek choinkowych Karmat

Wyjątkowe szklane
bombki choinkowe
RĘCZNIE DMUCHANE I DEKOROWANE
Zobacz ofertę

Oferta handlowa

Oferta handlowa firmy Karmat podzielona jest na trzy grupy: okrągłe, kształtki i formy. Bombki okrągłe wykonane są ze specjalnego, wysokiej jakości szkła. Bombki kształtowane zrobione są także ze szkła – formuje je doświadczony i pracujący wiele lat w zawodzie dmuchacz szkła. Wszystkie ozdoby dekorowane są ręcznie. Podział oferty ma ułatwić Państwu jej przegląd i sprawiać, że każdy szybko i bez problemów znajdzie taki rodzaj ozdoby jakiego w danej chwili szuka.

Estetyczne opakowania

Wszystkie nasze produkty bardzo starannie pakujemy, tak abyście mogli Państwo bez problemu i bezpiecznie przewieźć je do swoich domów. Estetyczne pudła wykonane są z kartonu i wyłożone są miękką bibułą. Pokrywa zewnętrzna jest przeźroczysta (w okienko kartonika wklejamy grubą folię) – bez problemu można znaleźć konkretne bombki bez konieczności otwierania opakowania za każdym razem.
Forma ta sprawdza się też kiedy bombki ofiarowywane są jako prezent.

Estetyczne opakowania

Ręcznie robione

Proces produkcji bombek szklanych jest z kliku etapów. Na początku, jeśli jest taka potrzeba, tworzony jest wzór i wykonywana jego forma. Następnie ze szklanej rurki odpowiednio ogrzewanej ogniem uzyskuje się plastyczne szkło z którego wydmuchiwana jest bombka o odpowiednim kształcie. Tak wykonany szkielet musi przez kilka dni „leżakować”.
Kolejnym etapem produkcji jest proces srebrzenia, dzięki któremu nakładany w później lakier będzie miał odpowiednią głębie i będzie błyszczący.
Następnie bombka (reg. krak. bańka) trafia do dekorowania, gdzie z dbałością o każdy szczegół nadawany jest jej niepowtarzalny wygląd.
Teraz, po szczegółowej kontroli jakości bombka jest pakowana w ochronne pudełko i może trafić do Państwa domów.

Ręcznie robione
O firmie

O firmie

 

 

Firma Karmat zajmuje się produkcją bombek szklanych od roku 1998.
Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie i z dbałością o szczegóły.
Ozdoby wytwarzane są ze szkła sodowego i borowego.

Szkło sodowe jest materiałem bardzo uniwersalnym, często wykorzystywanym do produkcji wyrobów luksusowych; jest lekkie i daje się łatwo formować.

Borowe także należy do grupy szkieł najwyższej jakości i często wykorzystywane jest także do produkcji np. naczyń laboratoryjnych.

Czytaj więcej