Producent szklanych bombek choinkowych Karmat

Strona główna / O firmie

O firmie

O firmie

 

 

Firma Karmat zajmuje się produkcją bombek szklanych od roku 1998.
Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie i z dbałością o szczegóły.
Ozdoby wytwarzane są ze szkła sodowego i borowego.

Szkło sodowe jest materiałem bardzo uniwersalnym, często wykorzystywanym do produkcji wyrobów luksusowych; jest lekkie i daje się łatwo formować.

Borowe także należy do grupy szkieł najwyższej jakości i często wykorzystywane jest także do produkcji np. naczyń laboratoryjnych.

Na naszych okrągłych bombkach pojawiają wzory geometryczne lub rysunki w postaci np. pejzaży; mogą też pozostawać gładkie.

DSC_0803.png (100 KB)

Od 30 do 150 mm
– bombki gładkie

about2.png (129 KB)

Od 60 do 200 mm
– bombki dekorowane

DSC_0673.png (25 KB)

Kształtki
 

DSC_0589.png (77 KB)

Formy
 

nyana-stoica-1152082-unsplash.jpg (2.91 MB)

Ozdoby choinkowe to bardzo wyjątkowy produkt.

Ubieranie choinki w czasie poprzedzającym Boże Narodzenie budzi sentymentalne wspomnienia z czasów kiedy każdy z nas był dzieckiem i ubierał w domu rodzinnym swoje pierwsze świąteczne drzewko. Pewnie dlatego ubieranie choinki łączy się z tak wieloma pozytywnymi emocjami i pewnie dlatego chcemy żeby nasze drzewko zawsze było wyjątkowe.

Tak jak każdy z nas jest inny, tak różnimy się też w kwestii tego jak ma wyglądać świąteczne drzewko; jedni lubią ozdoby jednokolorowe i w jednym rozmiarze, inni chcą mieć bombki w różnych kolorach i wielkościach lub odwrotnie: jeden kolor – różne rozmiary, rożne kolory – jeden rozmiar. Nie wspominając już o wzornictwie i kształtach. Wymieniać można w nieskończoność.

Dlatego budujemy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć swoje wymarzone ozdoby. Każda nasza bombka to małe dzieło sztuki, które ma sprawić, że Państwa świąteczne choinki będą wyjątkowe.